Decus kliinik,
Parima hinna ja kvaliteedi suhtega
esteetilise meditsiini kliinik!

Avasta meiega tõelise ilu saladus!

PROFESSIONAALSUS • TÄIUSLIKKUS • KOGEMUSED

Meie meeskond omab mitmete aastate pikkuseid kogemusi nii meeste kui ka naiste ravimises.

Kliinik Decus pakub oma klientidele varjatud toidutalumatuse testi.Efektiivseimaks karvaeemalduse meetodiks on epilatsioon Alma laseritega.

 • Valutu

  Turvaliseim meetod laserepitaltsiooniks. Tegemist on täiesti valutu protseduuriga.
 • Ilma taastusajata

  Protseduuri saavad endale lubada isegi kroonilisi dermatoloogilisi haigusi põdevad patsiendid.
 • Sobilik kõikidele nahatüüpidele

  Just see teeb Soprano Ice-ist asendamatu tööriista karvade vastu võitlemises.
LOE ROHKEM

Aitame teid noorusliku ilu ja välimuse taastamises.

Kõik meie teenused on spetsiaalselt kohandatud vastavalt patsientide soovidele ja vajadustele. Decus kliinik on koht, mis teeb kõik teie ideed reaalsuseks!

Meie spetsialistidega kohtumine aitab teil valida sobivaima nägu noorendava hoolitsuse, mis keskendub problemaatilisematele kohtadele või ühendab erinevaid hoolitsusi, et taastada täielikult teie nooruslik välimus.

Üks kaubamärk kõigis 9 eri riigis – Šveits, Norra, Soome, Hispaania, Eesti, Läti, Leedu, Kasahstan ja Usbekistan.

Meie Viimased lood

VAATA KÕIKI -
 • Tue, 16 Jan 18
  После превзошедшей все ожидания ноябрьской встречи с Олегом Аузером, мы рады сообщить, что Олег снова посетит Decus Clinic с новой познавательной лекцией! На этот раз речь пойдет об успехе в бизнесе. Всех желающих закончить рабочую неделю за чашечкой кофе в компании этого удивительного человека- просим предварительно зарегестрироваться: info@decus.ee или +372 5193 7000 До встречи!
  Rohkem informatsiooni
 • Tue, 16 Jan 18
  Rohkem informatsiooni
 • Fri, 12 Jan 18
  Laserteraapia protseduur on väga heaks võimaluseks kiireks leevenduseks psoriaasi probleemile. Protseduur ise on kiire, valutu ning sellega ei kaasne mingisuguseid kõrvalnähte, sobib igas vanuses inimesele. Lisaks kiirele paranemisele on eeliseks see, et erinevalt paljudest teistest protseduuridest, võib pärast laserteraapiat jätakata klient oma igapäevaseid tegevusi, minna tööle, trenni vm. Protseduuri käigus hooldatakse laseriga üle kogu piirkond, kus nahaprobleeme esineb. Psoriaasi ravi eesmä
  Rohkem informatsiooni

LOOMULIK. KAUNIS. TEIE.

Olen juba 15 aastat olnud mures enda kapillaaridega. Nende eemaldamine näol oli valus ja kallis, pidin seda tegema iga paari kuu tagant. Kui avastasin Decus kliinikat, nad suutsid kahe korraga lahendada minu probleemi, kapillaarid on kadunud ja ei tule tagasi juba rohkem kui poolaastat. Eemaldamise ajal valu polnud ja hind oli kordades madalam, kui teistes kohtades. Siiralt soovitan!

Polina Ladnova, Rae restorani turundus juht

Külastasin Decus Kliinikut ja tahaks välja tuua mõned väga positiivsed faktid. Esiteks oli väga tore tõdeda, et sai autot parkida ilma probleemideta ja tasuta, teiseks kliinikusse sisenedes tunned kohe et tegemist on uue ja hästi hooldatava olemusega kliinikuga, ei ole liialt kunstlik ja kõle nagu enamus kliinikuid vaid hea mugav, ütleks et isegi kodune, aga samas tunned ära selles ka meditsiini astuse! Personal oli väga sõbralik ja abivalmis, seega vastuvõtt väga meeldiv kohe esimesest silmapilgust! Protseduuridega tundusid tegelevat oma asja eksperdid ning peale protseduuri oli tulemus kohe ka nähtav! Lähtudes oma kogemusest julgen seda soovitada kõikidele soovijatele!

Gert Laasme, Tantsuparadiisi ja Baile Bon ürituste korraldaja, Music Factory juht

TEHNOLOOGIAD

Broneeri esimene konsultatsioon!

Decus on operatsioonideta iluprotseduuride kliinikute liider.

Broneeri esimene konsultatsioon!

Üles