Decus kliinik,
Parima hinna ja kvaliteedi suhtega
esteetilise meditsiini kliinik!

Avasta meiega tõelise ilu saladus!

PROFESSIONAALSUS • TÄIUSLIKKUS • KOGEMUSED

Meie meeskond omab mitmete aastate pikkuseid kogemusi nii meeste kui ka naiste ravimises.

Efektiivseimaks karvaeemalduse meetodiks on epilatsioon Alma laseritega.

 • Valutu

  Turvaliseim meetod laserepitaltsiooniks. Tegemist on täiesti valutu protseduuriga.
 • Ilma taastusajata

  Protseduuri saavad endale lubada isegi kroonilisi dermatoloogilisi haigusi põdevad patsiendid.
 • Sobilik kõikidele nahatüüpidele

  Just see teeb Soprano Ice-ist asendamatu tööriista karvade vastu võitlemises.
LOE ROHKEM

Aitame teid noorusliku ilu ja välimuse taastamises.

Kõik meie teenused on spetsiaalselt kohandatud vastavalt patsientide soovidele ja vajadustele. Decus kliinik on koht, mis teeb kõik teie ideed reaalsuseks!

Meie spetsialistidega kohtumine aitab teil valida sobivaima nägu noorendava hoolitsuse, mis keskendub problemaatilisematele kohtadele või ühendab erinevaid hoolitsusi, et taastada täielikult teie nooruslik välimus.

Üks kaubamärk kõigis 9 eri riigis – Šveits, Norra, Soome, Hispaania, Eesti, Läti, Leedu, Kasahstan ja Usbekistan.

Meie Viimased lood

VAATA KÕIKI -
 • Wed, 23 May 18
  Laserepilatsioon sobib suurepäraselt KA MEESTELE ebameeldivate karvade eemaldamiseks. Meie tänaseks kliendiks oli Erkko, kes käis laserepilatsioonil esimest korda, ning uurisime ka Erkkolt, miks ta otsustas just laserepilatsiooni kasuks? Erkko vastas, et ei soovi kaenlaaluseid karvu, ning raseerimine on tüütu ja nahka ärritav. Erkko arvates oli protseduuri ajal tunda kerget näpistust, kuid üldiselt oli protseduur valutu ja kiire. Kui ka sina soovid nautida suve karvavabalt, siis broneeri endale
  Rohkem informatsiooni
 • Wed, 23 May 18
  Hirudoteraapia ehk kaanide ravimine on nüüd Decuse kliinikus! Hirudiini (mitmekülgse mõjuga ravim) mõjust paraneb üldine enesetunne, tekib reipus, paraneb uni, söögiisu, kaovad tursed, paraneb vere koosseis (hemoglobiin tõuseb normaalsete näitajateni). Kaani sekreedil on antibakteriaalne mõju, tänu mikrotsirkulatsiooni paranemisele ja ainevahetusprotsesside kiirendamisele parandab see vereringlust. Parandab kõrvakuulmist, nägemist, mälu. Normaliseerub vererõhk, muutunud veresoontes hajuva
  Rohkem informatsiooni
 • Tue, 22 May 18
  45 minutes of LPG-massage relaxation. 45 minutit lõõgastust LPG-massaažiga.
  Rohkem informatsiooni

LOOMULIK. KAUNIS. TEIE.

Olen juba 15 aastat olnud mures enda kapillaaridega. Nende eemaldamine näol oli valus ja kallis, pidin seda tegema iga paari kuu tagant. Kui avastasin Decus kliinikat, nad suutsid kahe korraga lahendada minu probleemi, kapillaarid on kadunud ja ei tule tagasi juba rohkem kui poolaastat. Eemaldamise ajal valu polnud ja hind oli kordades madalam, kui teistes kohtades. Siiralt soovitan!

Polina Ladnova, Rae restorani turundus juht

Külastasin Decus Kliinikut ja tahaks välja tuua mõned väga positiivsed faktid. Esiteks oli väga tore tõdeda, et sai autot parkida ilma probleemideta ja tasuta, teiseks kliinikusse sisenedes tunned kohe et tegemist on uue ja hästi hooldatava olemusega kliinikuga, ei ole liialt kunstlik ja kõle nagu enamus kliinikuid vaid hea mugav, ütleks et isegi kodune, aga samas tunned ära selles ka meditsiini astuse! Personal oli väga sõbralik ja abivalmis, seega vastuvõtt väga meeldiv kohe esimesest silmapilgust! Protseduuridega tundusid tegelevat oma asja eksperdid ning peale protseduuri oli tulemus kohe ka nähtav! Lähtudes oma kogemusest julgen seda soovitada kõikidele soovijatele!

Gert Laasme, Tantsuparadiisi ja Baile Bon ürituste korraldaja, Music Factory juht

TEHNOLOOGIAD

Broneeri esimene konsultatsioon!

Decus on operatsioonideta iluprotseduuride kliinikute liider.

Broneerige aeg

Broneeri esimene konsultatsioon!

Üles