Decus kliinik,
Parima hinna ja kvaliteedi suhtega
esteetilise meditsiini kliinik!

Avasta meiega tõelise ilu saladus!

PROFESSIONAALSUS • TÄIUSLIKKUS • KOGEMUSED

Meie meeskond omab mitmete aastate pikkuseid kogemusi nii meeste kui ka naiste ravimises.

Garanteeritud Parim Hind!Efektiivseimaks karvaeemalduse meetodiks on epilatsioon Alma laseritega.

 • Valutu

  Turvaliseim meetod laserepitaltsiooniks. Tegemist on täiesti valutu protseduuriga.
 • Ilma taastusajata

  Protseduuri saavad endale lubada isegi kroonilisi dermatoloogilisi haigusi põdevad patsiendid.
 • Sobilik kõikidele nahatüüpidele

  Just see teeb Soprano Ice-ist asendamatu tööriista karvade vastu võitlemises.
LOE ROHKEM

Aitame teid noorusliku ilu ja välimuse taastamises.

Kõik meie teenused on spetsiaalselt kohandatud vastavalt patsientide soovidele ja vajadustele. Decus kliinik on koht, mis teeb kõik teie ideed reaalsuseks!

Meie spetsialistidega kohtumine aitab teil valida sobivaima nägu noorendava hoolitsuse, mis keskendub problemaatilisematele kohtadele või ühendab erinevaid hoolitsusi, et taastada täielikult teie nooruslik välimus.

Üks kaubamärk kõigis 9 eri riigis – Šveits, Norra, Soome, Hispaania, Eesti, Läti, Leedu, Kasahstan ja Usbekistan.

Meie Viimased lood

VAATA KÕIKI -
 • Thu, 22 Mar 18
  По случаю наступления Весны, клиника Decus подготовила для Вас массу хороших новостей. Мы постоянно развиваемся и привносим новые услуги для наших клиентов. Начиная с апреля, мы будем предлагать широкий спектр процедур для тела и, самое главное, LPG, а также процедуры для лица, которые обеспечат незамедлительный эффект. Вы сможете узнать больше о всех новых услугах, посетив клинику Decus 30.03.К Вашим услугам будут специалисты, которые смогут предоставить Вам бесплатную консультацию или познаком
  Rohkem informatsiooni
 • Thu, 22 Mar 18
  Soovid vabaneda tüütust tselluliidist ja korrigeerida oma kehakuju? Meie kliinikus ootavad sind uued ja kvaliteetsed LPG seadmed ning parimad koolitatud spetsialistid. LPG endermoloogiline massaaž on kehakuju korrigeerimiseks ja näonaha noorendamiseks üks populaarsemaid protseduure kogu maailmas. Võta meiega ühendust telefoni teel 519 37 000 või kirjuta meile info@decus.ee!
  Rohkem informatsiooni
 • Mon, 19 Mar 18
  Seoses kevade tulekuga on Decus kliinikul Teile palju häid uudiseid. Me kasvame ja areneme, et täiendada pidevalt oma teenusete valikuid. Alates aprillist on meil Teile pakkuda hulgaliselt kehahoolitsusi, millest olulisem on LPG. Samuti on lisandunud kohest effekti andvad näo hoolitsused. Kõigi meie uute teenuste kohta saad lisainformatsiooni külastades 30.03 Decus kliinikut. Kohapeal on spetsialistid, kellega saate konsulteerida seoses erinevate protseduuridega, tutvuda meie laserite ja uute LP
  Rohkem informatsiooni

LOOMULIK. KAUNIS. TEIE.

Olen juba 15 aastat olnud mures enda kapillaaridega. Nende eemaldamine näol oli valus ja kallis, pidin seda tegema iga paari kuu tagant. Kui avastasin Decus kliinikat, nad suutsid kahe korraga lahendada minu probleemi, kapillaarid on kadunud ja ei tule tagasi juba rohkem kui poolaastat. Eemaldamise ajal valu polnud ja hind oli kordades madalam, kui teistes kohtades. Siiralt soovitan!

Polina Ladnova, Rae restorani turundus juht

Külastasin Decus Kliinikut ja tahaks välja tuua mõned väga positiivsed faktid. Esiteks oli väga tore tõdeda, et sai autot parkida ilma probleemideta ja tasuta, teiseks kliinikusse sisenedes tunned kohe et tegemist on uue ja hästi hooldatava olemusega kliinikuga, ei ole liialt kunstlik ja kõle nagu enamus kliinikuid vaid hea mugav, ütleks et isegi kodune, aga samas tunned ära selles ka meditsiini astuse! Personal oli väga sõbralik ja abivalmis, seega vastuvõtt väga meeldiv kohe esimesest silmapilgust! Protseduuridega tundusid tegelevat oma asja eksperdid ning peale protseduuri oli tulemus kohe ka nähtav! Lähtudes oma kogemusest julgen seda soovitada kõikidele soovijatele!

Gert Laasme, Tantsuparadiisi ja Baile Bon ürituste korraldaja, Music Factory juht

TEHNOLOOGIAD

Broneeri esimene konsultatsioon!

Decus on operatsioonideta iluprotseduuride kliinikute liider.

Broneerige aeg

Broneeri esimene konsultatsioon!

Üles