Lummavaks luigeks või inetuks pardipojaks – 3 nippi õige ilukliiniku valimiseks

Lummavaks luigeks või inetuks pardipojaks – 3 nippi õige ilukliiniku valimiseks

Mon, 13 Feb 17
Efektiivsed iluprotseduurid esteetilise meditsiini kliinikus on ideaalse naha ja kauni välimuse saavutamiseks suurepärane valik. Selleks aga, et valida usaldusväärne ja professionaalne kliinik, on kolm kuldreeglit, mida tasuks kindlasti järgida.

Õige ilukliiniku valimine on peaaegu sama oluline kui oma armsama valimine – õige valiku korral oled tõenäoliselt pikaajalises suhtes mõlemaga. Rahulolu oma välimusega tõstab enesekindlust ja elukvaliteeti. Professionaalselt teostatud kaasaegsed iluprotseduurid võimaldavad ravida erinevaid nahaprobleeme, korrigeerida iluvigu, aeglustada vananemisprotsessi ja nahka noorendada. Seevastu oskamatu iluspetsialist võib välimuse pöördumatult ära rikkuda. Leia aeg, et teha vajalik eeltöö ja vali ilukliinik hoolikalt lähtudes kolmest üliolulisest kriteeriumist:

 1. Ilukliinikus töötavad vaid professionaalsed ja kogenud spetsialistid

  Kas sa teadsid, et peaaegu 51% iluspetsialistidest puudub asjakohane kvalifikatsioon?  Usalda oma välimus vaid meditsiiniharidusega spetsialistide kätte. Õige väljaõppe ja pikaajalise kogemusega spetsialist sooritab protseduuri turvaliselt ning oskab anda parimat nõu ja teavet protseduuri käigu ning tagajärgede kohta. Enne protseduuri veendu vajalike kvalifikatsioonide olemasolus, näiteks palu esimesel konsultatsioonil näidata kutsetunnistust. Ainult nii saad kindel olla, et iluspetsialist on vajalike teoreetiliste ja praktiliste teadmistega.
 2. Ilukliiniku sertifikaadid ja litsentsid

  Ära lase end eksitada sõnast “ilukliinik”. See ei taga, et protseduure viiks läbi kutsestandardile vastav spetsialist. Teostamaks plastika – ja rekonstruktiivkirurgiat, peab olema mõlemal – arstil ja kliinikul – vastav litsents ning Eesti Terviseameti tegevusluba. Tegevusloa olemasolu saad kontrollida Eesti Terviseameti registrist siit. Eestis on vaid kolm tegevusloaga ilukliinikut. Viimati väljastati tegevusluba esteetilise meditsiini hoolitsustele spetsialiseerunud ilukliinikule Decus Aesthetic Clinic, mille raviarstidel on rahvusvahelised pikaajalised kogemused kontuurplastikas, kosmeetilistes ja laserhoolitsustes.
 3. Kaasaegsed seadmed ja õiged töövõtted

  Parima tulemuse saavutamiseks vali esteetilise meditsiini valdkonnas kõrgtehnoloogilisi lahendusi kasutav ilukliinik, millele tõhususele leiab hõlbsasti kinnitust Internetist. Valed töövõtted ja vananenud seadmed võivad tekitada pöördumatuid nahakahjustusi. Väldi ilukliinikuid, kus on seadmed silmnähtavalt amortiseerunud ja  halvas seisukorras. Kliiniku esteetika peegeldab suhtumist töösse ja klientidesse. 

  Lisaks eeltoodule peetakse usaldusväärseteks vaid neid ilukliinikuid, mis pakuvad esimest konsultatsiooni tasuta. Loe lähemalt kaasaegsete ja efektiivsete esteetilise meditsiini teenuste kohta Decus Aesthetic Clinic blogist.
Sildiga:

Broneerige aeg

Broneeri esimene konsultatsioon!

Broneeri esimene konsultatsioon!

Üles