Efektiivne mesoteraapia protseduur ainulaadse ilukokteiliga tagab erakordselt kiired tulemused kirurgilise sekkumiseta.

Efektiivne mesoteraapia protseduur ainulaadse ilukokteiliga tagab erakordselt kiired tulemused kirurgilise sekkumiseta.

Mon, 27 Feb 17
Silmnähtavalt särav ja prink nahk, vähem tselluliiti ja paksemad juuksed! Seda kõike on võimalik saavutada tõhusa mittekirurgilise mesoteraapia protseduuriga, mis võimaldab efektiivselt ravida erinevaid probleempiirkondi.

Kuidas mesoteraapia toimib?

Mesoteraapia kiire ja turvalise protseduuri käigus viiakse aktiivained nõelatorgetega pärisnahka ehk dermasse. Probleempiirkonda ravitakse spetsiaalse vitamiinikokteiliga, mis sisaldab konsentreeritult nahale vajalikke vitamiine, hüaluroonhapet, aminohappeid, mineraalaineid, antioksüdante ja koeensüüme. Protseduuri efektiivsus seisneb selles, et nõelapisted võimaldavad nahka kosutada aktiivainetega, mis muul viisil dermasse ei imendu. Nõelapisted ja aktiivained käivitavad intensiivse naha uuenemisprotsessi, suureneb kollageeni ja elastiini tootlus ning nahk on järk-järgult varasemast elastsem ja toonuses. 

Protseduur tagab pikaajalise  tulemuse. Kergemate nahaprobleemide puhul on tulemusi näha kohe pärast protseduuri, keerulisemate puhul pärast 2-3 protseduuri. Soovituslik on konsulteerida Decus Aesthetic Clinic spetsialistidega, et saavutada ihaldatud tulemus.

Kellele mesoteraapia protseduur sobib?

Professionaalselt läbi viidud mesoteraapia protseduur on organismile täiesti ohutu. Protseduurist tuleks hoiduda, kui on üldised vastunäidistused injektsioonilistele meetoditele. Näiteks rasedus või rinnaga toitmine, organismi ägedad haigused, viirushaigused, probleempiirkonna põletikulisus ja vere hüübivust pärssivad haigused.

Ideaalne ilukokteil sinu nahaprobleemile

Decus Aesthetic Clinic pakub laias valikus spetsiaalseid vitamiinikokteile, mis tagavad erinevate nahaprobleemide ülitõhusa ravi. Leia oma murele ideaalne lahendus:

 • Biorevitalisation paneb kuiva tuhmi naha särama, ahendab poore ja süvaniisutab.
 • Cocktail Upgrade kaotab kortsud kaelal ja dekolteel ning toob tagasi toonuse kahjustunud ja stressis nahka.
 • Cocktail Light Eyes Ultra parandab mikrovereringet silmade ümber, vähendab kortsukesi ja tumedaid silmaaluseid.
 • Coctail Nucleonix uuendab pealmist nahakihti 2-3 nädalaga, tõstes esile naha vitaalsuse ja elastsuse. Soovituslik elutule ja armilisele nahale.
 • Cocktail Idabae kaotab lõtvunud naha ja kortsud ning tagab kohese liftingu efekti, parema lihastoonuse ja naha tekstuuri.
 • Cocktail Fixer lõdvestab sarnaselt botoxiga lihaseid ja tõstab kortsupõhja. Tagab silmnähtavalt siledama ja nooruslikuma naha.
 • Cocktail White In ühtlustab nahatooni ja annab tervisliku jume, ravides hüperpigmentatsiooni, tedretähne ja melasmat.
 • Coctail Vitjal kaotab peenikesed kortsukesed ja taastab naha normaalse niiskustaseme.
 • Cocktail Revital Celluform ravib 1-2 staadiumi tselluliiti, tagades sileda ja ühtlase naha.
 • Cocktail Proshock Shape ravib 3-4 staadiumi tselluliiti, lagundades liigseid rasvalademeid ja parandades lümfidrenaaži.
 • Cocktail Hair Plus minimeerib juuste hõrenemist ja väljalangemist ning taaselavdab juuksekasvu.
 • Cocktail Revital Tonic parandab lõtvunud keha naha toonust ja vähendab venitusarme.
 • Celluform Plus pakub kohest liftingu efekti ja paranenud näo kontuure, kaotades lõualoti ning lokaalsed rasvalademed näol ja kehal.

Kampaania korras on kõik mesoteraapia protseduurid supersoodsate hindadega: PRICELIST

Igale kliendile on võimalik koostada Decus kliinikus individuaalne hoolitsuste programm vastavalt tema isiklikele soovidele ja vajadustele. Decuse spetsialistid aitavad ja nõustavad Teid küsimuste korral meelsasti. Kõige esimene konsultatsioon on tasuta.

Broneerige aeg

Broneeri esimene konsultatsioon!

Broneeri esimene konsultatsioon!

Üles