Nooruslik nahk kohe ja kiiresti NIR termoliftinguga

Nooruslik nahk kohe ja kiiresti NIR termoliftinguga

Mon, 23 Jan 17

 

Saavuta särav, sile ja nooruslik välimus valutult ning kiiresti. Lähi-infrapuna (NIR) termoliftingu äärmiselt efektiivne hoolitsus taastab naha noorusliku välimuse, toonuse ja silub kortsukesi. Positiivseid tulemusi on näha kohe ja nahk ei vaja lisa taastumisaega pärast protseduuri.

Kuidas toimib NIR tehnoloogia?

Kahjustamata naha pindmist kihti ehk epidermist, soojendatakse ohutu infrapuna laseriga naha sügavamat kihti ehk dermist. Dermis sisaldab suurel hulgal kollageeni, mis tagab naha elastsuse ja sileduse. Sügavale tungiv soojus stimuleerib dermise kudesid ja kutsub esile regeneratiivse ehk naha uuenemise protsessi. Hoolitsuse tulemusena intensiivistub nahas kollageeni ja elastiini süntees, mis on esmatähtis pingul ja noorusliku naha saavutamiseks.

Tõhusa hoolitsuse tulemusi on näha kohe. Saavutatud efekt suureneb järk-järgult poole aasta vältel pärast protseduuri läbiviimist, sest kollageeni süntees organismis jätkub. Nahk on silmnähtavalt rohkem pingul ja kortsuvaba. Protseduur on valutu ega vaja eelnevat tuimestust.

Kellele NIR termoliftingu protseduur sobib?

NIR termolifting sobib igas vanuses kõikidele nahatüüpidele. Termoliftingu protseduur on suurepärane viis naha silumiseks näol ja kaelapiirkonnas, kätel ja reitel lõtvunud naha korrigeerimiseks ja ka kõhul olevate armide ja lodeva naha eemaldamiseks pärast sünnitust või suurt kaalukaotust. Protseduurile ei järgne taastumisperioodi, seetõttu on tegemist kiire ja ohutu hoolitsusega, mis võimaldab kliendil naasta kohe igapäeva toimetuste juurde.

Termoliftingu vastunäidustusteks on rasedus ja imetamine, ägedad kroonilised, onkoloogilised ja varikoossed haigused, diabeet, herpese raskekujulised vormid, südamestimulaatorite ja metallist implantaatide olemasolu ja südame- ja veresoonkonna haigused. Samuti ei ole termolifting sobilik inimesele, kellel on allergia või tundlikkus valguse suhtes.

Kui palju maksab termoliftingu protseduur?

Kampaania korras on NIR termoliftingu hinnad Decus kliinikus näole 100 eurot ja kaelale 60 eurot. Esmakordselt on saadaval ka eripakkumine korraga nii näole kui ka kaelale, mille kogumaksumuseks on vaid 150 eurot.

Igale kliendile on võimalik koostada Decus kliinikus individuaalne hoolitsuste programm vastavalt tema isiklikele soovidele ja vajadustele. Decuse spetsialistid aitavad ja nõustavad Teid küsimuste korral meelsasti. Kõige esimene konsultatsioon on tasuta.

Sildiga:

Broneerige aeg

Broneeri esimene konsultatsioon!

Broneeri esimene konsultatsioon!

Üles