Konsultatsioon arst-kosmeetikuga

Esmakülastusel määrab kosmeetik probleemi ja määrab selle esinemise põhjuse. Selleks uurib patsiendiga spetsiaalsed kõnelused eluspetsiifikaid ja arutab ravi suunda.

Arst-kosmeetik on valinud ravimeetodid ja teostavad individuaalset ravikuuri. Hea spetsialist pöörab patsiendi individuaalsetele omadustele tähelepanu optimaalse tulemuse saamiseks. Ravi ajal jälgib ta valitud patsiendi seisundit valitud meetodi efektiivsuse kindlaksmääramisel.

Decus Clinic pakub kõiki protseduure, mis lahendavad esteetiliste nahavigadega seotud probleemid.

Konsultatsiooni ajal:

Spetsialist valib sobiva paranemise ja noorendav tehnoloogia: süstimisviisid, mille kaudu ravimit süstitakse nahasse. Nende hulka kuuluvad biorevitaliseerumine, mesoteraapia, plasmatehnoloogia (plasmolifting), kontuurplastika, laserprotseduurid, mis kõrvaldavad tõhusalt esteetilised defektid.

Konsulteerimine dermatoloogiga:

Konsultatsiooni ajal püüab arst patsiendilt koguda nii palju kui võimalik üksikasjalikku teavet. Küsimused, mida ta küsib, võivad puudutada toitumist, töö iseloomu, elamistingimusi ja muid näiliselt olulisi küsimusi. Tegelikult võib iga informatsioon spetsialistile öelda, milline on haiguse põhjus. Ka uuringu ajal arst hoolikalt uurib patsienti. Erilist tähelepanu pööratakse nahakahjustuste uurimisele, kui neid on.  Ravi võib hõlmata ravimteraapiat (mõnikord üldise ravi vajadust), kasvajate eemaldamist, kui need on healoomulised, mõnel juhul on vajalik kirurgiline sekkumine.

Pärast raviplaani väljatöötamist valib spetsialist patsiendi soovil kosmeetikatooteid välispidiseks kasutamiseks (kreemid, geelid, losjoonid, seerumid, palsamid, maskid). Neil on täiendav toime - niisutav, toitev, puhastamine ja toonimine. Kosmeetikatooted aitavad suurendada baasravi (süstitavad või riistvara) tõhusust ja aitavad kiirendada tulemusi. Ka konsultatsiooni ajal soovitab Decus kliinikus olev kosmeetik-dermatoloog kõige sobivamalt kosmeetikatoodeteks koduseks kasutamiseks. 

Broneerige aeg

Broneeri esimene konsultatsioon!

Broneeri esimene konsultatsioon!

BRONEERI AEG

Üles