Konsultatsioon arst-kosmeetikuga

Esmakülastusel fikseerib kosmeetik kliendi probleemi ja selgitab välja selle põhjuse. Seejärel arutatakse koos ja määratakse kliendi soovist ja individuaalsetest omadustest lähtuvalt võimalik ravi ning protseduurid ning lepitakse kokku edasises tegevuses.

Ravi ajal jälgib spetsalist valitud meetodi efektiivsust ja sobivust kliendile.

Decus ilukliinik pakub erinevaid protseduure, mis aitavad lahendada esteetiliste nahavigadega seotud probleeme.

Konsultatsiooni ajal:

Spetsialist valib kliendi probleemi likvideerimiseks sobiva ja noorendamist toetava tehnoloogia. 
Raviprotseduuride hulka kuuluvad biorevitaliseerumine, mesoteraapia, plasmatehnoloogia (plasmolifting), kontuurplastika, laserprotseduurid, mis kõrvaldavad tõhusalt esteetilised defektid.

Konsulteerimine dermatoloogiga:

Konsultatsiooni ajal kogub arst patsiendilt võimalikult palju üksikasjalikku teavet. Küsimused, mida ta küsib, võivad puudutada toitumist, töö iseloomu, elamistingimusi ja muid ravi määramiseks vajalikke olulisi küsimusi.

Kogutud informatsiooni abil saab spetsialist öelda, milline võib olla haiguse põhjus. Erilist tähelepanu pöörab arst nahakahjustuste uurimisele, kui neid on.  Ravi võib hõlmata näiteks ravimteraapiat, kasvajate eemaldamist- kui need on healoomulised jne. Mõnel juhul on vajalik ka kirurgiline sekkumine.

Peale raviplaani koostamist soovitab spetsialist vajadusel ja patsiendi soovil kosmeetikatooteid baasravi toetamiseks (kreemid, geelid, seerumid, palsamid, maskid jne). 

Broneerige aeg

Broneeri esimene konsultatsioon!

Broneeri esimene konsultatsioon!

BRONEERI AEG

Üles