OLIGOSCAN inimkudedes leiduvate mineraalide analüüs uudse spektrofotomeetria tehnoloogia abil

Vähemalt 20 mineraali ja muud mikroelementi on teie keha täisfunktsionaalseks toimimiseks vajalikud. Ideaalis peaksime omandama kõik vajalikud ained söögist kuid mullas leiduvate mineraalide vähesus ning eeltöödeldud toidu tarbimise tõttu võib meie keha mineraalainete tasakaalust välja minna.

Üldlevinud puudujäägid on joodist, magneesiumist, seleenist, tsingist ning kroomist. Kroom ning jood on põhiliseimad mineraalid mis toetavad sisesekretsiooni (hormoonid) süsteemi, mõjutades nii veresuhkru kui ka kilpnäärme funktsioneerimist. Neid ained üldjuhul ei kontrollita tavaliste vereproovide käigus.

Mürgised raskmetall mis seovad selliseid rakkude osakesi nagu näiteks struktuurseid valke, ensüüme ja nukleiinhappeid, segavad nende õiget toimimist. Lisaks sellele on raskmetall ka neurotoksiinid ning mida varem need tuvastatakse ja neist vabanetakse, seda parem meie tervisele.

Rasketest metallidest tekkiv mürgitus satub meie kehasse tööstuslikest jäätmetest, sõidukite heitgaasidest, patareidest, väetistest, värvidest ning töödeldud puidust ja isegi mõningatest hambatoodetest. raskmetall sisenevad inimkutte sissehingatava õhu, dieedi ning käte kaudu. 

OligoScan

 • Kasutab kõrgsagedusel töötavat valguse spektrofotomeetriat, et viia läbi kõrgtasemeline analüüs elementide jääkidest, mineraalidest ning raskmetallidest teie kehas.
 • Analüüsib keha 20 üliolulist mineraali ning jääkainet, tuvastades puudujäägid.
 • Mõõdab 14 mürgise raskmetall olemasolu.

Turvaline isegi lapseootel naistele. Oligoscan-i protseduur on imelihtne, valutu ning ilma igasuguste meditsiiniliste vahenditeta. Oskuslik tehnik teeb kõrgsagedusel töötavat valgusspektrofotomeetriat kasutades teie peopesast neli pilti.

Juuste, koe, vere ega uriiniproove pole vaja. Keha proovib hoida veres sisalduvate mineraalide ning metallide taseme ühtlasena. Seda tehakse liigutades neid aineid kudedesse ning nendest uuesti välja. Vereproov ei anna erilist ülevaadet inikudede kohta (sealhulgas organid). Uriiniproovid aga toovad esile selle, mida keha on võimeline väljutama. Juusteproovid aga näitavad selleasmele nädalate või kuude taguseid ainete sisaldusi.

Vaid loetud minutite jooksul ilmuvad testitulemused arvutiekraanile. Võite valida ka eraldiseisva testi. Arsti analüüsib teiega koos testi ning kokkuvõte antakse edasi teile või saadetakse teie tervishoiutöötajale.

Arsti võib teid registreerida ka sobivatele järgnevatele protseduuridele või teraapiatele, mis vastavad teie vajadustele, eemaldavad ebatasasused, väljutavad metallid ning tegeleb muude tervisehädadega. Meie poolt kasutatavad meetodid on end tõestanud ning ei satu kuidagi vastuollu retseptiravimitega.

Kelle jaoks on see mõeldud?

 • Naistele kes on lapseootel või plaanivad lapseootele jäämist. Ebatasasustega enne või lapseootamise ajal tegelemine on kasulik nii emale kui lapsele.
 • Menopausi läbinud naistele luude ja üldise tervise kontrolliks.
 • Inimestele, kes ei väljuta mürkaineid hästi. Peidetud raskmetall ilmuvad üldjuhul välja.
 • Neile kes plaanivad vabaneda metallirohketest ainetest. Alustage mürkainete väljutamisega varem.
 • Kõigile kes puutuvad töö juures või kodus kokku kemikaalidega.
 • Noorukitele kuna neil on sageli probleeme mineraalide imendumisega ja seetõttu mineraalainetega.
 • Igaühele, kes soovib saada rohkem infot oma kehas puuduvate mineraalainete kohta, et garanteerida endale tulevikus parem tervis.
 • Hetkel on protseduur saadaval lastele alates 12. eluaastast, minimaalkaaluga 44 kg (varsti võimalik ka madalama kehakaaluga).

Testiks valmistumine

 • Käed peavad olema puhtad ning kreemivabad.
 • Täpsemate testide jaoks läheb meil vaja teie pikkust, kaalu, veregruppi (0, A, B või AB).
 • Teie poolt kasutavate toidulisandite nimekirja või näidiste kaasavõtmine.

Homöopaatia

Homöopaatiline meditsiin kasutab kõikide terviseprobleemide lahendamiseks loodusest leitavaid aineid. Probleemid võivad esile tuua nii füüsilisi, emotsionaalseid kui ka vaimseid sümptomeid. Homöopaatia leiab sümptomite tekkepõhjused ja seega teie meditsiinilise ajaloo. Igasuguste ainete ning mürkide puudujääkide testimine on kasulik ning abistav. Raviplaan teie tervise taastamiseks võib kaasata homöopaatilist meditsiini, mürkide väljutamist, toidulisandeid ning dieeti. 

Equipment

OligoScan

OligoScani tehnoloogia võimaldab Teil kiirelt ja täpselt analüüsida raskemetallide ja mikroelementide sisaldust patsientide kudedes.

Mõõtmine toimub Teie kabinetis kohapeal, OligoScani heaks kiidetud teisaldatavat spektrofotomeetrit kasutades. Patsiendilt kogutud andmed edastatakse paari hiirekliki abil turvalisse Oligoscani keskserverisse ning tulemused jõuavad Teieni juba 20 sekundi jooksul. Selle revolutsioonilise meetodi abil saate reaalajas oma patsiendi mineraalide hetkeolukorda kontrollida ja tervishoiuteenuse osutajana saate seeläbi näiteks määratleda täiendavate toitainete ning võimalike toidulisandite tarvitamise vajaduse, et patsiendi organism toitumise kaudu kõik vajalikud ained omistada suudaks. Raskemetallide mürgistuse korral saate patsiendile soovitada kelatsioonitehnikaid, vastavaid toidulisandeid ja/või elustiili muutmist. Veelgi olulisem on, et Oligoscani abil on lihtne tuvastada ainete mobilisatsiooni toimumist. Selle teemaga seonduvaid üksikasju selgitavad arstid meie videotes, mida on peagi võimalik vaadata.

OligoScan on kõige uuenduslikum ja kiiremini tulemusi andev analüüsimeetod, mida on võimalik kasutada igal pool üle kogu maailma. Tegu on hindamatu tööriistaga, mis võimaldab välja selgitada täpsed mineraalide tasemed kudedes, vastupidiselt teistele uuringumeetoditele, mis näitavad tulemust vaid kindlaksmääratud vektorites. Oligoscan moodustab uriini-, fekaali-, karva- ja vereproovidest saadud andmete põhjal kahedimensioonilise pildi ja muudab selle kolmedimensiooniliseks holograafiliseks projektsiooniks, millega on põhimõtteliselt võimalik peaaegu suhelda. Need hindamatu väärtusega andmed loovad hinnalise, ennetava otstarbega tööriista, mille abil on võimalik pikaajaliselt jälgida nii patsiendi mineraalide taset, olulise tähtsusega mineraalide suhtarve, raskemetallide taset ja nende mobilisatsiooni kui üldist oksüdatiivset stressi.

 • OligoScani tehnoloogia kasutab kudedes sisalduvate mikroelementide ja raskemetallide koguste välja selgitamiseks erinevate kehapiirkondade jaoks eraldi kalibreeritud spektrofotomeetriat.
 • Tegu on kvantitatiivse analüüsimeetodiga, mis seisneb kindla keemilise või mineraalse aine optilise neelduvuse või optilise tiheduse mõõtmises.
 • Meetodi põhimõte on selles, et nii keemilised kui mineraalsed ühendid neelavad, kiirgavad või peegeldavad teatud lainepikkustel valgust (elektromagnetiline kiirgus). 
 • Mida kõrgema kontsentratsiooniga on aine, seda enam neeldub sellelt Beer-Lamberti seaduses esitatud proportsionaalsuse piires valgust. 
 • Spektrofotomeetriat kasutatakse mitmetes ainevaldkondades, näiteks keemias, ravimitööstuses, toiduainetööstuses, bioloogias, meditsiinis ja arstiteaduses, materjalitööstuses, kliiniliste protseduuride juures ja mujal. Kliinilistes protseduurides kasutatakse spektrofotomeetriat vere või kudede uurimisel kliinilise diagnoosi määratlemiseks. 

Teadusuuringud

Raskemetallide negatiivne mõju inimeste ja loomade organismile on tõestatud mitmete uurimisinstituutide (sealhulgas WHO ja FAO) korraldatud uuringutega ning nende mürgiste ainete mõju all olemisest on saamas väga tõsine ohuallikas. Raskemetallid jõuavad inimkehasse saastatud õhu, maa ja vee kaudu (põhjavesi ja merevesi) ning kahjustavad inimorganismi, olles sellega otseselt või kaudselt (toiduahela kaudu) kontaktis.

Mõned neist ainetest leiduvad ka toodetes, mis puutuvad inimese kehaga otseselt kokku. Tervishoiuasutuste hinnangul on tegu juba peaaegu ülemaailmselt levinud probleemiga ja tervishoiusüsteemi peamiseks väljakutseks on kujunemas nende mürgiste metallide kelaatorainete abil inimkehast väljutamine. Lisaks eeltoodule hoiatavad teadusuuringud meid ka järgmise ohu eest: uuringutulemused juhivad tähelepanu asjaolule, et toitainete hulk meie toidus on oluliselt vähenenud ning lisaainete hulk suureneb. Lisaained tekitavad meie kehades mitmeid erinevaid probleeme. Isiklikult koostatud menüü ja toidulisandite valik toetab keha optimaalset funktsioneerimist ja garanteerib toitainete ja toidu kvaliteedi vähenemise kontekstis hea tervise säilimise.

OligoScani analüüsimeetodina kasutusel olevat spektrofotomeetriat kasutatakse paljudes teaduslikes ja tööstuslikes protsessides.
OligoScani analüüsitulemuste ja traditsioonilise bioloogilise analüüsi tulemuste võrdlusest nähtub oodatud standardite korrelatsioon.

 

Broneerige aeg

Broneeri esimene konsultatsioon!

Broneeri esimene konsultatsioon!

BRONEERI AEG

Üles