Inimkudedes leiduvate mineraalide analüüs uudse spektrofotomeetria tehnoloogia abil

Meie keha täisfunktsionaalseks toimimiseks on vajalikud vähemalt 20 mineraali ja teised mikroelemendid. Ideaalis peaksime omandama kõik vajalikud ained toidust, kuid mullas leiduvate mineraalide vähesus ning eeltöödeldud toidu tarbimise tõttu võib meie keha mineraalainete tasakaalust välja minna.

Üldlevinult on puudu on joodist, magneesiumist, seleenist, tsingist ning kroomist. Kroom ning jood on põhiliseimad mineraalid, mis toetavad sisesekretsiooni (hormoonid) süsteemi, mõjutades nii veresuhkru kui ka kilpnäärme funktsioneerimist. 

Mürgised rasked metallid, mis seovad selliseid rakkude osakesi nagu näiteks struktuurseid valke, ensüüme ja nukleiinhappeid -  segavad meie organismi õiget toimimist. Lisaks sellele on rasked metallid ka neurotoksiinid ning mida varem need tuvastatakse ja neist vabanetakse, seda parem on see meie tervisele.
Rasketest metallidest tekkiv mürk satub meie kehasse tööstuslikest jäätmetest, sõidukite heitgaasidest, patareidest, väetistest, värvidest ning töödeldud puidust ja isegi mõningatest hambatoodetest. raskmetallid sisenevad inimkudedesse sissehingatava õhu, dieedi ning käte kaudu. 

OligoScan

 • Kasutatakse kõrgsagedusel töötavat valguse spektrofotomeetriat, et viia läbi kõrgtasemeline analüüs elementide jääkidest, mineraalidest ning rasketest metallidest teie kehas.
 • Analüüsitakse keha 20 üliolulist mineraali ning jääkainet, tuvastades puudujäägid.
 • Mõõdetakse 14 mürgise raskete metallide olemasolu.

Turvaline ka lapseootel naistele. Oligoscan-i protseduur on imelihtne, valutu ning ilma igasuguste meditsiiniliste vahenditeta. Oskuslik tehnik viib läbi kõrgsagedusel töötavat valgusspektrofotomeetriat kasutades teie peopesast tehtud nelja pilti.

Vaid loetud minutite jooksul ilmuvad testitulemused arvutiekraanile. Võite valida ka eraldiseisva testi. Koos arstiga analüüsitakse testi ning kokkuvõte saadetakse teie soovil perearstile või mõnele teisele tervishoiutöötajale.

Arst registreeri teid soovi korral järgnevatele protseduuridele või ravile. Meie poolt kasutatavad meetodid ja ravimid ei ole vastuolus retseptiravimitega.

Kelle jaoks on see protseduur mõeldud?

 • Naistele, kes on lapseootel või plaanivad lapseootele jäämist;
 • Menopausi läbinud naistele luude ja üldise tervise kontrolliks;
 • Inimestele, kelle organism ei väljuta mürkaineid hästi; 
 • Neile, kes plaanivad vabaneda metallirohketest ainetest. Alustage mürkainete väljutamisega kohe;
 • Kõigile, kes puutuvad töö juures või kodus kokku erinevate kemikaalidega.
 • Noorukitele, kuna neil on sageli probleeme mineraalide imendumisega ja seetõttu mineraalainetega.
 • Igaühele, kes soovib saada rohkem infot oma kehas puuduvate mineraalainete kohta, et garanteerida endale tulevikus parem tervis.
 • Protseduur on saadaval lastele alates 12. eluaastast, minimaalkaaluga 44 kg.

Testiks valmistumine

 • Käed peavad olema puhtad ning kreemivabad.
 • Täpsemate testide jaoks läheb vaja informatsiooni teie pikkuse, kaalu, veregrupi (0, A, B või AB) kohta.
 • Teie poolt kasutavate toidulisandite nimekirja või veel parem – võtke need kaasa.

Homöopaatia

Homöopaatiline meditsiin kasutab kõikide terviseprobleemide lahendamiseks loodusest leitavaid aineid. Homöopaatia leiab sümptomite tekkepõhjused. Igasuguste ainete puudujääkida ning mürkide testimine on kasulik ning abistav edasiste tegevuste planeerimisel. Raviplaani koostamiseks teie tervise taastamiseks võib kasutada ka homöopaatilist meditsiini, mürkide väljutamist, toidulisandeid ning võimalikku dieeti.

  

Equipment

OligoScan

OligoScani tehnoloogia võimaldab Teil kiirelt ja täpselt analüüsida raskemetallide ja mikroelementide sisaldust patsientide kudedes.

Mõõtmine toimub Teie kabinetis kohapeal, OligoScani heaks kiidetud teisaldatavat spektrofotomeetrit kasutades. Patsiendilt kogutud andmed edastatakse paari hiirekliki abil turvalisse Oligoscani keskserverisse ning tulemused jõuavad Teieni juba 20 sekundi jooksul. Selle revolutsioonilise meetodi abil saate reaalajas oma patsiendi mineraalide hetkeolukorda kontrollida ja tervishoiuteenuse osutajana saate seeläbi näiteks määratleda täiendavate toitainete ning võimalike toidulisandite tarvitamise vajaduse, et patsiendi organism toitumise kaudu kõik vajalikud ained omistada suudaks. Raskemetallide mürgistuse korral saate patsiendile soovitada kelatsioonitehnikaid, vastavaid toidulisandeid ja/või elustiili muutmist. Veelgi olulisem on, et Oligoscani abil on lihtne tuvastada ainete mobilisatsiooni toimumist. Selle teemaga seonduvaid üksikasju selgitavad arstid meie videotes, mida on peagi võimalik vaadata.

OligoScan on kõige uuenduslikum ja kiiremini tulemusi andev analüüsimeetod, mida on võimalik kasutada igal pool üle kogu maailma. Tegu on hindamatu tööriistaga, mis võimaldab välja selgitada täpsed mineraalide tasemed kudedes, vastupidiselt teistele uuringumeetoditele, mis näitavad tulemust vaid kindlaksmääratud vektorites. Oligoscan moodustab uriini-, fekaali-, karva- ja vereproovidest saadud andmete põhjal kahedimensioonilise pildi ja muudab selle kolmedimensiooniliseks holograafiliseks projektsiooniks, millega on põhimõtteliselt võimalik peaaegu suhelda. Need hindamatu väärtusega andmed loovad hinnalise, ennetava otstarbega tööriista, mille abil on võimalik pikaajaliselt jälgida nii patsiendi mineraalide taset, olulise tähtsusega mineraalide suhtarve, raskemetallide taset ja nende mobilisatsiooni kui üldist oksüdatiivset stressi.

 • OligoScani tehnoloogia kasutab kudedes sisalduvate mikroelementide ja raskemetallide koguste välja selgitamiseks erinevate kehapiirkondade jaoks eraldi kalibreeritud spektrofotomeetriat.
 • Tegu on kvantitatiivse analüüsimeetodiga, mis seisneb kindla keemilise või mineraalse aine optilise neelduvuse või optilise tiheduse mõõtmises.
 • Meetodi põhimõte on selles, et nii keemilised kui mineraalsed ühendid neelavad, kiirgavad või peegeldavad teatud lainepikkustel valgust (elektromagnetiline kiirgus). 
 • Mida kõrgema kontsentratsiooniga on aine, seda enam neeldub sellelt Beer-Lamberti seaduses esitatud proportsionaalsuse piires valgust. 
 • Spektrofotomeetriat kasutatakse mitmetes ainevaldkondades, näiteks keemias, ravimitööstuses, toiduainetööstuses, bioloogias, meditsiinis ja arstiteaduses, materjalitööstuses, kliiniliste protseduuride juures ja mujal. Kliinilistes protseduurides kasutatakse spektrofotomeetriat vere või kudede uurimisel kliinilise diagnoosi määratlemiseks. 

Teadusuuringud

Raskemetallide negatiivne mõju inimeste ja loomade organismile on tõestatud mitmete uurimisinstituutide (sealhulgas WHO ja FAO) korraldatud uuringutega ning nende mürgiste ainete mõju all olemisest on saamas väga tõsine ohuallikas. Raskemetallid jõuavad inimkehasse saastatud õhu, maa ja vee kaudu (põhjavesi ja merevesi) ning kahjustavad inimorganismi, olles sellega otseselt või kaudselt (toiduahela kaudu) kontaktis.

Mõned neist ainetest leiduvad ka toodetes, mis puutuvad inimese kehaga otseselt kokku. Tervishoiuasutuste hinnangul on tegu juba peaaegu ülemaailmselt levinud probleemiga ja tervishoiusüsteemi peamiseks väljakutseks on kujunemas nende mürgiste metallide kelaatorainete abil inimkehast väljutamine. Lisaks eeltoodule hoiatavad teadusuuringud meid ka järgmise ohu eest: uuringutulemused juhivad tähelepanu asjaolule, et toitainete hulk meie toidus on oluliselt vähenenud ning lisaainete hulk suureneb. Lisaained tekitavad meie kehades mitmeid erinevaid probleeme. Isiklikult koostatud menüü ja toidulisandite valik toetab keha optimaalset funktsioneerimist ja garanteerib toitainete ja toidu kvaliteedi vähenemise kontekstis hea tervise säilimise.

OligoScani analüüsimeetodina kasutusel olevat spektrofotomeetriat kasutatakse paljudes teaduslikes ja tööstuslikes protsessides.
OligoScani analüüsitulemuste ja traditsioonilise bioloogilise analüüsi tulemuste võrdlusest nähtub oodatud standardite korrelatsioon.

 

Broneerige aeg

Broneeri esimene konsultatsioon!

Broneeri esimene konsultatsioon!

BRONEERI AEG

Üles