Meil on rõõm teatada, et tänu Decus Clinicu ja  dr E. Jurševitši  nimelise esteetilise meditsiini kliiniku vahel sõlmitud eksklusiivsele partnerluslepingule plastilise kirurgia vallas on teil nüüd võimalus  Decus Clinicusse dr Jurševitši kliiniku  kõrgelt kvalifitseeritud  ilukirurgide juurde konsultatsioonile tulla.

Meditsiiniteaduste doktori Eduard Jurševitši esteetilise meditsiini kliinik on ainulaadne suure statsionaari sertifikaati (sertifikaat S-108) omav erakliinik (ainuke Lätis), mis on sisustatud Euroopa ja maailma kõrgeimate kriteeriumide järgi.

Administraatori telefonil + 372 519 37 000 saate esitada täpsustavaid küsimusi  ja end kirurgi konsultatsioonile kirja panna.

Kuidas näeb välja protsess?

Ilukirurgi konsultatsioon Decus Clinicus

  • Konsultatsioonil arutatakse probleeme, analüüsitakse  optimaalse esteetilise tulemuse saamise võimalusi ja antakse soovitusi.
  • Konsultatsioonil koostatakse individuaalprogramm, milles arvestatakse maksimaalselt teie soove, individuaalseid iseärasusi, terviseseisundit.
  • Kui pärast põhjalikku konsultatsiooni otsustate kirurgide teenust kasutada, lepitakse teiega kokku dr E. Jurševitši esteetilise meditsiini kliinikus toimuva operatsiooni päev ja kellaaeg, maksumus ning terviseuuringute päev ja kellaaeg.

Terviseuuringud

  • Kolm päeva enne operatsiooni tuleb kirurgile/anestesioloogile tuua kohustuslike terviseuuringute (vereanalüüs, elektrikardiogramm, kopsude röntgendiagnostika) tulemused. Uuringuid saab teha kõikides meditsiiniasutustes, sealhulgas ka  dr E. Jurševitši esteetilise meditsiini kliinikus. Vahel võidakse määrata ka lisauuringud.
  • Üldiselt tehakse uuringuid kaks nädalat enne operatsiooni.

Pärast operatsiooni

Pärast väljakirjutamist peate käima Decus Clinicus sidumisel, niite välja võtmas ja terviseseisundi kontrollis.

Eelised

  • Mugavus. Saate minna Baltimaade ühe parima kliiniku  kõrgelt kvalifitseeritud kirurgide juurde konsultatsioonile  Eestist lahkumata –  pole vaja sõitu planeerida, mis võimaldab säästa aega,  hoida kokku sõidu- ja teises riigis elamise kuludelt.
  • Pädevad arstid. Saate oma küsimustele ammendavad vastused otsesest allikast.
  • Kompleksne lähenemine. E. Jurševitši  esteetilise meditsiini kliiniku kirurgid pooldavad probleemide kompleksset lahendamist, seetõttu soovitavad nad patsiendil alati konsulteerida dermatoloogi, kosmetoloogi ja teiste spetsialistidega. Saate seda teha siinsamas Decus Clinicus. Kliiniku spetsialistid mitte ainult ei valmista teid operatsiooniks ette, vaid viivad läbi ka operatsioonijärgset taastumist.
  • Protseduuride ühitamine. Konsultatsiooni päeval saate Decus Clinicus plastiliseks operatsiooniks ettevalmistuse kõrval läbi teha noorendusprotseduuride kompleksi -  Eesti parimate kosmetoloogide juures ja ülikvaliteetsete seadmetega - ning soetada ühe parima professionaalkosmeetika sarja.
  • Võimalus maksta osade kaupa. Decus Clinic pakub järelmaksu võimalust, see tähendab, et plastilise operatsiooni ja muude noorendus- ning raviprotseduuride eest saab tasuda osade kaupa.


 

Broneerige aeg

Broneeri esimene konsultatsioon!

Broneeri esimene konsultatsioon!

BRONEERI AEG

Üles