Esteetilise meditsiini kliinikus Decus Clinic kasutatakse mitmesuguste nahahaiguste raviks firma Alma Lasers (Iisrael) laserseadmetega. Arstid kasutavad seadet Harmony XL - 11 tehnoloogiat, näidatud üle 60 sageli esineva haiguse raviks ja paljude nahadefektide eemaldamine.

PROTSEDUURI OLEMUS

seisab värskelt niisugustes kihtkilpides tasandamises, mis tagab nende leebe eemalduse

 • Keratoom
  Väliselt vaata 1-sentimeetrise läbimõõduga laikust, värvuselt kollasest kuni tumepruunini. Arenedes moodustuvad laigu peale kuivad koorikud, soomused, mille maha koorumisel tekib kerge veritsus. Tihti esinevad eakatel inimestel ka vanaduskeratoomid.
 • Sünnimärgid ja neuvad
  Naha healoomulised kasvajad, kaasasündinud või eluajal tekkinud, kujutavad endast melaniiniga täidetud rakkude kogumit. Need võivad olla erineva suurusega, kuju ja tekstuuriga. Melanoomiks ei arenevad sünnimärgid ja neuudid, mis võivad tihti vigastada või paiknevad katmata kehaosadel, pidevalt päikese käes, soovitatavad spetsialistid laseriga eemaldada.
 • Papilloomid
  Viiruslikud uusmoodustised peenel alusel olevad nahanäsad, mis paiknevad peamiselt laugudel, kaelal, kaenlaalustes ja kubemepiirkonnas. Papilloomide kliiniline iseärasus on näha, et nad levivad järk-järgult üle kogu keha. Nende ilmumine märgib immuunsüsteemi nõrgenemist, mis tekitab onkoloogilist soodumust. Papilloomid tuleb eemaldada! Eemaldamisel saab kuu aja jooksul päikese eest kaitsta, vältimaks naha pigmentatsiooni.
 • Soolatüükad
  Healoomulised uusmoodustised, mille tekitavad eri tüüpi papilloomiviirused. Esinevad tihti lastel ja noortel. Võivad paikneda näol, kehal (sageli peopesal ja talla all) ja limaskestal, ka ka rist.
 • Angioomiid
  Angiooomi (punane sünnimärk) hemorraagilise kasvajaga, mis koosneb lümfi- ja veresoontest. Enamasti tekivad näole, kehale, jäsemetele ja siseorganitele. Vahel võib nende ilmumisega kaasneda verejooks. Võrreldes teiste metoodikatega lasermeetod kõige efektiivsem ja säästvam. Laseriga eemaldatakse kahjustatud kudede kõik kihid, kuni nähtavale tuleb terve nahk.
   
 • Tooraine
  Toetus rasvkudekasvajale, mis võib inimese kehale moodustuda järgmistel põhjustel: metaboolsed häired, mis soodustavad muutusi rasunäärmete sekreedis. Selle tulemuseks tekib juhade ummistus. Suurenenud higistamine, mis tekitab hormonaalse häire tagajärjel. Sel juhul tabab inimest rasune seborröa, vinnilööve, aga vajadus tegurid soodustavad närvide moodustumist. Ümbritseva keskkonna negatiivne mõju ja naha kroonilised traumad. Atenoomid võivad tabada seda kehaossa, kus on rohkem rasunäärmeid. Sellised piirkonnad on pea juusteosa, nägu, kael, kõrvanibu, nina, silmaraud, kube, abaluude vaheline osa, suguorganid, selg.
 • Ksantelasm
  Kujutab end üpris väikest healoomulist uusmoodustist, mis tabab tihtilugu just õrnema soo esindajaid ja paikneb silma sisenurgas. Praegu on sellise patoloogia tekkepõhjus veel teadmata, kuid tuuakse esile järgmised võimalikud soodustavad faktoreid kui suhkruhaigus, maksatsirroos ja ülekaal. Ksantelasmist on võimalik vabaneda ainult operatsiooni teel - kui jätta operatsiooniks, hakkab uusmoodustis suurenema ja välisele pole ka naastude ja sõlmede hulga suurenemist nahas. Ksantelasmi lasereemaldust peetakse kõige kergemateks teraapiameetodiks, sest tervete kudede vigastamise võimalus on täielikult välistatud. Protseduur ohutu ja täiesti valuutu. Pärast moodustise eemaldamist arme ei jää.

Tähelepanu! Enne uusmoodustiste eemaldamist konsulteerige kindlasti onkoloogiga ja veenduge, et tegemist on healoomulise moodustisega. 

Equipment

Harmony XL

Kliinik Decus Aesthetic clinic esitleb uhkusega Alma Lasersi multifunktsionaalset süsteemi Harmony XL, mille abil on võimalik korda saata tõelisi kosmetoloogilisi imesid. Harmony XL ei ole mitte samm, vaid hüpe ideaalse naha suunas.

Terve ja ilus nahk on paljude unistuseks. Kahjuks kipuvad teel soovitud välimuse suunas tekkima nii väiksemad probleemid kui ka suuremad häired: vistrikud, kortsud, aknejärgsed armid, pigmentatsioonilaigud, veresoontehaigused, psoriaas, venitusarmid ja palju muud. Seadmes Harmony XL kasutatav unikaalne tehnoloogiate kombinatsioon võimaldab lahendada kompleksselt terve spektri ülesandeid ja tuua nahale tagasi kõik nooruse tunnused — sileduse, elastsuse, ühtlase tooni ja seestpoolt kiirguva tervisliku sära. See süsteem koondab endasse kõik viimase aja saavutused laser-, valgus- ja fotokosmetoloogia alal.

Selleks, et näha taas välja 10 aastat noorem, ei ole vaja minna noa alla, taluda valu ja ebameeldivatest protseduuridest taastumise ajaks peitu pugeda. Arstide-kosmetoloogide kliiniline kogemus üle maailma tõestab, et süsteem Harmony XL annab märgatava tulemuse minimaalse ebamugavuse juures patsiendile, garanteerides seejuures ohutuse kõige kõrgemal tasemel. Nüüd saavad ka kliiniku Decus Aesthetic Clinic patsiendid tunnetada enda peal Harmony uskumatut toimet!

Ettevõte Alma Lasers

Alma Lasers on maailma üks juhtivamaid ettevõtteid meditsiiniliste ja kosmetoloogiliste seadmete väljatöötamise ja tootmise alal. Ettevõte on tuntud nii oma laser-, impulssvalgus-, raadiolaine- kui ka ultraheliseadmete poolest. Alma Lasers süsteemid töötatakse välja vastavuses kõige rangemate standarditega (ISO 9001:2000, ISO13485:2003, MDD 93/42 EEC, GMP, FDA) ja need paistavad silma oma innovaatilisuse, tõhususe ja ohutusega. Ettevõte eksisteerib juba 14 aastat ja sellel on esindused rohkem kui 45 riigis üle maailma.

Harmony XL

Harmony XL on multifunktsionaalne tehnoloogiline platvorm, milles on ühendatud üle 20 laser-, valgus- ja ultrahelitehnoloogia. Spetsiaalsete otsakute süsteem aitab kompleksselt ja tõhusalt ravida mitmesuguseid erinevaid nahaprobleeme, alustades kortsudest ja vanusest tulenevatest muutustest, lõpetades armide ja värviliste tätoveeringutega.

Näidustused süsteemi Harmony XL platvormil baseeruvate protseduuride teostamiseks

 • Kortsud
 • Naha vanusest tulenevad muutused
 • Hüperpigmentatsioon
 • Akne
 • Laienenud poorid
 • Kuperoosa ja muud veresoontehäired
 • Armid ja haavajäljed
 • Aknejärgsed armid
 • Venitusarmid
 • Juuste väljalangemine
 • Suurenenud higieritus
 • Tätoveeringud
 • Psoriaas
 • Vitiliigo
 • Onühhomükoos (seenhaigus) 

 

Broneerige aeg

Broneeri esimene konsultatsioon!

Broneeri esimene konsultatsioon!

BRONEERI AEG

Üles