Decus ilukliinikus kasutatakse mitmesuguste nahahaiguste raviks firma Alma Lasers (Iisrael) laserseadmeid. Arstid kasutavad seadet Harmony XL - 11 tehnoloogiat, näidatud üle 60 sageli esineva haiguse raviks ja paljude nahadefektide eemaldamiseks.
 
PROTSEDUURI OLEMUS
 
Protseduuri olemus seisab kihtkilpide tasandamises, mis tagab nende leebe eemalduse
 • Keratoom
Väliselt vaadates 1-sentimeetrise läbimõõduga laik, värvuselt kollasest kuni tumepruunini. Arenedes moodustuvad laigu peale kuivad koorikud ja soomused, mille maha koorumisel tekib kerge veritsus. Tihti esinevad eakatel inimestel ka vanaduskeratoomid.
 • Sünnimärgid ja neuvad
Naha healoomulised kasvajad, kaasasündinud või ajapikku tekkinud, mis kujutavad endast melaniiniga täidetud rakkude kogumit. Need võivad olla erineva suurusega, kuju ja tekstuuriga. Melanoomiks arenevad sünnimärgid ja neuudid võivad tihti vigastada saada või kui nad paiknevad katmata kehaosadel ning on  pidevalt päikese käes – siis on neid soovitav lasta spetsialistidel laseriga eemaldada.
 • Papilloomid
Viiruslikud uusmoodustised - nahanäsad, mis paiknevad peamiselt silmalaugudel, kaelal, kaenlaalustes ja kubemepiirkonnas. Papilloomide kliiniline iseärasus on see, et nad levivad järk-järgult üle kogu keha. Nende ilmumine märgib immuunsüsteemi nõrgenemist, mis tekitab inimesel onkoloogilist soodumust. Papilloomid tuleks eemaldada. Eemaldamise järel tuleb end kuu aja jooksul päikese eest kaitsta, et vältida naha pigmentatsiooni.
 • Soolatüükad
Healoomulised uusmoodustised, mille tekitavad eri tüüpi papilloomiviirused. Esinevad tihti lastel ja noortel. Võivad paikneda näol, kehal (sageli peopesal ja talla all ) jm.
 • Angioomiid
Angiooomi (punane sünnimärk) hemorraagiline kasvaja, mis koosneb lümfi- ja veresoontest. Enamasti tekivad näole, kehale, jäsemetele ja siseorganitele. Vahel võib nende ilmumisega kaasneda verejooks. Võrreldes teiste metoodikatega on lasermeetod raviks kõige efektiivsem ja inimest säästvam. Laseriga eemaldatakse kahjustatud kudede kõik kihid, kuni nähtavale tuleb terve nahk.
 • Lipoom
 • Ksantelasm
Kujutab endast üpris väikest healoomulist uusmoodustist, mis tabab tihti just õrnema soo esindajaid ja paikneb tavaliselt silma sisenurgas. Hetkel on sellise patoloogia tekkepõhjus veel teadmata, kuid tuuakse esile järgmised võimalikud soodustavad faktorid nagu suhkruhaigus, maksatsirroos ja ülekaal. Ksantelasmist on võimalik vabaneda ainult operatsiooni teel - kui jätta operatsioon tegemata, hakkab uusmoodustis suurenema ja välistatud pole ka naastude ja sõlmede hulga suurenemine nahas. Ksantelasmi lasereemaldust peetakse kõige kergemaks teraapiameetodiks, sest tervete kudede vigastamise võimalus on täielikult välistatud. Protseduur on ohutu ja täiesti valutu. Pärast moodustise eemaldamist arme ei jää.
 
Tähelepanu! Enne uusmoodustiste eemaldamist konsulteerige kindlasti onkoloogiga ja veenduge, et tegemist on healoomulise moodustisega.


 

Equipment

Harmony XL

Kasutame Alma Lasersi multifunktsionaalset süsteemi Harmony XL, mille abil on võimalik korda saata tõelisi kosmetoloogilisi imesid. Harmony XL ei ole mitte samm, vaid hüpe ideaalse naha suunas.

Terve ja ilus nahk on paljude unistuseks. Kahjuks kipuvad teel soovitud välimuse suunas tekkima nii väiksemad probleemid kui ka suuremad häired: vistrikud, kortsud, aknejärgsed armid, pigmentatsioonilaigud, veresoontehaigused, psoriaas, venitusarmid ja palju muud. Seadmes Harmony XL kasutatav unikaalne tehnoloogiate kombinatsioon võimaldab lahendada kompleksselt terve spektri ülesandeid ja tuua nahale tagasi kõik nooruse tunnused — sileduse, elastsuse, ühtlase tooni ja seestpoolt kiirguva tervisliku sära. See süsteem koondab endasse kõik viimase aja saavutused laser-, valgus- ja fotokosmetoloogia alal.

Selleks, et näha taas välja 10 aastat noorem, ei ole vaja minna kirurgi juurde, taluda valu ja ebameeldivatest protseduuridest taastumise ajaks peitu pugeda. Arstide-kosmetoloogide kogemus üle maailma tõestab, et süsteem Harmony XL annab märgatava tulemuse minimaalse ebamugavuse juures patsiendile, garanteerides seejuures ohutuse kõige kõrgemal tasemel. Nüüd saavad ka Decus ilukliiniku patsiendid tunnetada enda nahal Harmony uskumatut toimet!

Ettevõte Alma Lasers

Alma Lasers on maailma üks juhtivamaid ettevõtteid meditsiiniliste ja kosmetoloogiliste seadmete väljatöötamise ja tootmise alal. Ettevõte on tuntud nii oma laser-, impulssvalgus-, raadiolaine- kui ka ultraheliseadmete poolest. Alma Lasers süsteemid töötatakse välja vastavuses kõige rangemate standarditega (ISO 9001:2000, ISO13485:2003, MDD 93/42 EEC, GMP, FDA) ja need paistavad silma oma innovaatilisuse, tõhususe ja ohutusega. Ettevõte eksisteerib juba 14 aastat ja sellel on esindused rohkem kui 45 riigis üle maailma.

Harmony XL

Harmony XL on multifunktsionaalne tehnoloogiline platvorm, milles on ühendatud üle 20 laser-, valgus- ja ultrahelitehnoloogia. Spetsiaalsete otsakute süsteem aitab kompleksselt ja tõhusalt ravida mitmesuguseid erinevaid nahaprobleeme, alustades kortsudest ja vanusest tulenevatest muutustest, lõpetades armide ja värviliste tätoveeringutega.

Millal tulla meie juurde süsteemi Harmony XL platvormil baseeruvate protseduuride tegemiseks:

 • Kui on kortsud
 • Naha vanusest tulenevad muutused
 • Hüperpigmentatsioon
 • Akne
 • Laienenud poorid
 • Kuperoosa ja muud veresoontehäired
 • Armid ja haavajäljed
 • Aknejärgsed armid
 • Venitusarmid
 • Juuste väljalangemine
 • Suurenenud higieritus
 • Tätoveeringud
 • Psoriaas
 • Vitiliigo
 • Onühhomükoos (seenhaigus)

 

 

Broneerige aeg

Broneeri esimene konsultatsioon!

Broneeri esimene konsultatsioon!

BRONEERI AEG

Üles