Kuivemale ja vanemale näonahale.

Viie faasiline pinguldav ja vananemisvastane näohooldus. See hooldus annab kohese noorendava tulemuse, vähendades kortse silmnähtavalt! Kaua püsivad tulemused ja naha uuendus, et hoida naha elastsust ja niiskustaset.

Saavuta noorem välimus ilma kirurgilise sekkumiseta!

Repêchage® erinevus – Repêchage hoolduste ja toodete aluseks on rikkalik, puhas ning ainulaadsel tehnoloogial filtreeritud merevetika eliksiir. Kutsumegi Sind osa saama ja nautima kaunist nahka meie toodetega, mis on valmistatud parimast loodussäästlikult korjatud organilisest merevetikast. See on  „merekaaviarist“, mis on kombineeritud kõige efektiivsemate taimsete koostisosadega, mida meie loodusel on pakkuda. 

Supervõimetega “merekaviaar” - mis sisaldab suurt kontsentratsiooni väga võimsaid toimeaineid - 12 vitamiini ja mineraali, 42 mikroelementi ning 18 aminohapet - mis aitavad nahka niisutada, taastada, uuendada ning muuta see säravaks! Repêchage sarjast leiad lahenduse ka kõige tundlikuma kui ka akne ning kuperoosse naha puhul.

Repêchage välja töötanud juba üle 40 hoolduse. Nende seas on ka Four Layer Facial (4-kihiline näohooldus), mis on firma üks kuulsamaid hooldusi. See Lydia Sarfati poolt loodud spa hooldus on maailma üks luksuslikemaid. Harpers & Queen Magazine on Four Layer Facial’i kohta öelnud: “parimatest parim üle terve maailma” ja Inglismaa Cosmopolitan on seda nimetanud “parimaks näohoolduseks terve sajandi jooksul”.

Repêchage on saadaval ainult parimates spaades ja salongides ning professionaalsetes nahahoolduse kliinikutes. Kui see on Sinu esimene kogemus professionaalse nahahooldussarjaga, siis õnnitlused! Sa alustad tipust! 

Broneerige aeg

Broneeri esimene konsultatsioon!

Broneeri esimene konsultatsioon!

BRONEERI AEG

Üles